wtorek, 27 maja 2014

Blog Dnia - ROCK`N`ROLL WILL NEVER DIE (pablosreviews.blogspot.com)

http://pablosreviews.blogspot.com/


Dzisiaj chciałem Wam przedstawić jeden z najlepszych moim zdaniem blogów o tej tematyce. Bloga prowadzi Paweł Pałasz i można powiedzieć z czystym sumieniem, że odwala kawał dobrej roboty. Znajdziemy tutaj cztery główne kategorie : "Recenzje", "Artykuły", "Relacje z Koncertów" i "Cykl - najważniejsze utwory" oprócz tego znaleźć można jeszcze cykle " Good times, bad times" i "Historie okładek". Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu posty z cyklów historie okładek, najważniejsze utwory i recenzje. Podoba mi się sam pomysł wymyślenia takich cykli jak i sposób pisania, recenzje są niezwykle szczere za co wielki plus. Fajnie by było rozbudować dział Relacje z koncertów ale być może autor nie ma czasu jeździć :) 

POLECAM BLOGA FANOM ROCKA,METALU I NIE TYLKO

4 komentarze:

  1. Też go lubię i oglądam. Choć recenzji płyt w sieci mnóstwo, to jednak jego nie są rozwlekłe i do mnie trafiają. POLECAM tego bloga!

    OdpowiedzUsuń
  2. Również prowadzę bloga o muzyce rockowej i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie. :) https://lipnamuzykarecenzje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Spis Blogów

Spis powstaje by gromadzić i promować wszystkie wartościowe blogi o muzyce bez względu na gatunek. W przyszłości będę starał się blogi segregować gatunkami.