czwartek, 8 maja 2014

Blog Dnia Rock - ROCK METAL MUSIC CD


Blog Rock-Metal Music jest kontynuacją bloga z innego serwisu, którego autor założył w 2011 roku, w kwietniu 2012 blog prowadzony jest z małymi przerwami do dzisiaj. Blog jak sama nazwa wskazuje blog o tematyce muzycznej rock i metal . Dominują to przede wszystkim recenzje płyt zarówno znanych zespołów jak i mniej znanych (co moim zdaniem jest dużym plusem). W recenzjach najbardziej podoba mi się rzetelna ocena autora który nie ma problemów ze zbesztaniem słabszych albumów. 

Na uwagę zasługuję również cykl artykułów (szkoda że tak mało) mnie szczególnie przypadł do gustu jeden - "10 zespołów NWOBHM wartych uwagi". Moim zdaniem autor powinien rozwijać ten cykl gdyż jest niezwykle ciekawy(zwłaszcza dla fanów) 

Ze strony Spisu i swojej polecam nie tylko fanom ciężkich brzmień.


1 komentarz:

  1. Również prowadzę bloga o muzyce rockowej i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie. :) https://lipnamuzykarecenzje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Spis Blogów

Spis powstaje by gromadzić i promować wszystkie wartościowe blogi o muzyce bez względu na gatunek. W przyszłości będę starał się blogi segregować gatunkami.